rozšírené vyhľadávanie ...

Náhodný výber z galérie

Čo je na Zemplíne najkrajšie?

Celkom hlasov:
Hlasovanie začalo:
23. 3. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Nedoplatky na daniach a poplatkoch

Nedoplatky

Dôležité telefónne čísla

Výber jazyka

• Slovensky
  • Magyar

Archív

Voľby do NR SR 2016-Zverejnenie elektronickej adresy na doručenie

Voľby do NR SR 2016-Zverejnenie elektronickej adresy na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrs.voleb.komisie v obci Dvorianky

Voľby do NR SR 2016-Vymenovanie zapisovateľa okr.voleb.komisie

Voľby do NR SR - Určenie osoby zodpovednej za org.tech.prípravu volieb

Rozhodnutie o umiestnení stavby

Rozhodnutie o umiestnení stavby "I/79 Dvorianky, riešenie bezpečnosti" "Slovenská správa ciest, IVSC, Kasárenské námestie 4, Košice" - oprava chyby v písaní

3. 11. 2015 Zobraziť viac

Oznam

Oznamujeme občanom, že náhradný vývoz papiera sa uskutoční dňa 29.10.2015, t.j. vo štvrtok.

23. 10. 2015

Zvoz elektroodpadu

Oznamujeme občanom, že sa v obci uskutoční zvoz elektroodpadu, dňa 23.10.2015 o 9:30 hod.

Spoločnosť H+EKO, spol. s r.o. uskutoční v obci

zvoz nefunkčných elektrospotrebičov

Staré a nefunkčné práčky, chladničky, mrazničky, sporáky, rúry na pečenie, televízory, rádia, počítače, tlačiarne, kalkulačky, vysávače, žehličky, fritézy, hriankovače, svietidlá, batérie, rôzne malé domáce elektrospotrebiče, telefónne prístroje, mobily, vŕtačky, kosačky a mnoho iných veľkých aj malých nefunkčných elektrospotrebičov netreba nikde nosiť.

Stačí ak elektrické spotrebiče necháte na dostatočne viditeľnom mieste pred svojou bránou. V snahe zabrániť neoprávnenému rozoberaniu a následnému neporiadku v obci, je možné nechať nefunkčné elektrické spotrebiče aj na Vašom pozemku za bránou. V takomto prípade je však potrebné dostatočne viditeľne označiť bránu farebnou zástavkou pre lepšiu viditeľnosť (stačí kus nejakej farebnej látky), alebo nahlásiť presnú adresu na Obecný úrad, kde sa elektroodpad nachádza.

V prípade potreby sú pracovníci spoločnosti H+EKO pripravení pomôcť pri vynesení rozmernejších alebo ťažších spotrebičov všetkého druhu priamo z pivníc, dvorov, garáži alebo povál.

Zvoz sa uskutoční:

23. 10. 2015

o 9:30 hod.

Upozornenie: Elektroodpad vyložený po tomto čase bude odvezený až v najbližšom termíne zberu.

Využite možnosť bezplatného odvozu starých a nefunkčných elektrospotrebičov, ktoré Vám doslúžili a len zaberajú miesto v domácnosti.

Ďakujeme, že sa staráte o čistotu životného prostredia.

Informácie vám radi poskytneme aj na www.heko.sk alebo na tel. č.: +421 915 492 511, +421 55 674 87 77

20. 10. 2015 Zobraziť menej

Pozvánka na zasadnutie OZ dňa 25.09.2015

22. 9. 2015 Zobraziť viac