Voľby do orgánov samosprávnych krajov 29.októbra 2022

Výsledky volieb do orgánov Košického samosprávneho kraja konaných 29.10.2022

Výsledky volieb do orgánov Košického samosprávneho kraja (27.63 kB)

Zápisnica okrskovej volebnej komisie o priebehu a výsledku hlasovania vo volebnom okrsku vo voľbách do orgánov Košického samosprávneho kraja konaných 29.10.2022 (388.35 kB)

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja podľa volebných obvodov (127.37 kB)

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu Košického samosprávneho kraja (111.31 kB)

Vzory tlačív pre vedenie volebnej kampane

Správa o prostriedkoch vynaložených na volebnú kampaň politickou stranou alebo politickým hnutím pre voľby do orgánov územnej samosprávy v roku 2022 (XLSX, 16 kB)

Vzory oznámení pre delegovanie do volebných komisií

Vzor oznámenia o delegovaní do miestnej volebnej komisie (DOCX, 18 kB)

Vzory pre späťvzatie kandidátnej listiny, vzdanie sa a odvolanie kandidatúry pre voľby do orgánov samosprávnych krajov

Vzor späťvzatia kandidátnej listiny pre voľby do zastupiteľstva samosprávneho kraja (DOCX, 20 kB)

Vzor späťvzatia kandidátnej listiny pre voľby predsedu samosprávneho kraja (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa kandidáta politickej strany pre voľby do zastupiteľstva samosprávneho kraja (DOCX, 21 kB)

Vzor vzdania sa nezávislého kandidáta pre voľby do zastupiteľstva (DOCX, 20 kB) samosprávneho kraja (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa kandidáta politickej strany pre voľby predsedu (DOCX, 20 kB) samosprávneho kraja (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa nezávislého kandidáta pre voľby predsedu samosprávneho kraja (DOCX, 20 kB)

Vzor odvolania kandidáta pre voľby do zastupiteľstva (DOCX, 21 kB)samosprávneho kraja (DOCX, 21 kB)

Vzor odvolania kandidáta pre voľby predsedu samosprávneho kraja (DOCX, 20 kB)

Vzory kandidátnych listín pre voľby do orgánov samosprávnych krajov

Kandidátna listina politickej strany pre voľby do zastupiteľstva samosprávneho kraja (DOCX, 36 kB)

Vyhlásenie kandidáta politickej strany pre voľby do zastupiteľstva samosprávneho kraja (DOCX, 35 kB)

Kandidátna listina politickej strany pre voľby predsedu samosprávneho kraja (DOCX, 35 kB)

Vyhlásenie kandidáta politickej strany pre voľby predsedu samosprávneho kraja (DOCX, 35 kB)

Oznámenie o určení splnomocnenca a náhradníka politickej strany (DOCX, 34 kB)

♦ ♦ ♦

Kandidátna listina nezávislého kandidáta pre voľby do zastupiteľstva samosprávneho kraja (DOCX, 32 kB)

Vyhlásenie nezávislého kandidáta pre voľby do zastupiteľstva samosprávneho kraja (DOCX, 35 kB)

Osobitná listina na podporu kandidatúry nezávislého kandidáta na poslanca samosprávneho kraja (DOCX, 35 kB)

Kandidátna listina nezávislého kandidáta pre voľby predsedu samosprávneho kraja (DOCX, 34 kB)

Vyhlásenie nezávislého kandidáta pre voľby predsedu samosprávneho kraja (DOCX, 34 kB)

Osobitná listina na podporu kandidatúry nezávislého kandidáta na predsedu samosprávneho kraja (DOCX, 30 kB)

Splnomocnenie nezávislého kandidáta na doručenie kandidátnej listiny  (DOCX, 33 kB)

Vzory kandidátnych listín pre voľby do orgánov samosprávnych krajov

Oznámenie o určení splnomocnenca a náhradníka politickej strany (DOCX, 34 kB)

♦ ♦ ♦

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nahlásenie volebných obvodov, okrsokv,volebnej miestnosti, počtu poslancov.pdf (72.75 kB)

Zverejnenie -doručenia oznámenia o delegovaní elena a náhradníka do miestnej voleknej komisie a okrskovej volebnej komisie.pdf (76.59 kB)

Zapisovateľ Miestnej volebnej komisie pre voľby do orgánov samosprávy obce v roku 2022.pdf (71.59 kB)

Informácia k voľbám do orgánov samosprávnych krajov.pdf (75.77 kB)

Informácia o podmienkach práva voliť a práva byť voleny do orgánov samosprávnych krajov.pdf (136.86 kB)

Rozhodnutie predsedu NR SR z 8.júna 2022 o vyhlásení volieb do orgánov samosprávy obcí a o vyhlásení volieb do orgánov samosprávnych krajov

180_2014 Z.z., Zákon o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení účinnom k 1.1.2021 _ Praktický sprievodca účtovníctvom pre obce, rozpočtové, príspevkové a neziskové organizá.html (686.3 kB)

Samospráva

Kto nenasial hrachu v marci, nebude ho variť v hrnci.

Na Jozefa mráz, bude ovos dobre rásť.

Výlet 2023