Voľby do orgánov samosprávy obcí 29.októbra 2022

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí Dvorianky konané 29.10.2022

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva podľa volebnýách obvodov a v ich rámci v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

1. Igor Bumbera, nezávislý kandidát                                                                  202 počet platných hlasov

2. Gabriel Čverčko, Ing., SME RODINA                                                            185 počet platných hlasov

3. Alena Storošková, PhDr., HLAS - sociálna demokracia                          180 počet platných hlasov

4. Ján Čverčko, HLAS - sociálna demokracia                                                   177 počet platných hlasov

5. Miriam Šiňanská, SMER - sociálna demokraci                                         169 počet platných hlasov

6. Jozef Bugata, Ing., SME RODINA                                                                   164 počet platných hlasov

7. Mária Domaničová, Mgr., HLAS - sociálna demokraci                          158 počet platných hlasov

Počet zvolených žien:      3

Počet zvolených mužov: 4

Nahradníci - kandidáti, ktorí neboli vzolení za poslancov obecného zastupiteľstva podľa volebných obvodov a v ich rámci v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

-----

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na starostu obce podľa poradia na hlasovacom lístku:

1.   240 počet platných hlasov

Za starostu obce bol zvolený:

Gabriel Čverčko, Hlas-sociálna demokracia, 240 počet platných hlasov

Zápisnica miestnej volebnej komisie o výsledku volieb v obci vo voľbách do orgánov samosprávy obcí 29.10.2022 (331.11 kB)

Vzory kandidátnych listín pre voľby do orgánov samosprávy obcí

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV PRE VOĽBY STAROSTU OBCE DVORIANKY.pdf (92.18 kB)

Zoznam zaregistrovaných kandidátov OZ.pdf (277.23 kB)

Kandidátna listina politickej strany pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 36 kB)

Vyhlásenie kandidáta politickej strany pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 35 kB)

Kandidátna listina politickej strany pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 34 kB)

Vyhlásenie kandidáta politickej strany pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 35 kB)

Oznámenie o určení splnomocnenca a náhradníka politickej strany (DOCX, 29 kB)

◊ ◊ ◊

Kandidátna listina nezávislého kandidáta pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 31 kB)

Vyhlásenie nezávislého kandidáta pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 31 kB)

Podpisová listina nezávislého kandidáta pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 31 kB)

Kandidátna listina nezávislého kandidáta pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 32 kB)

Vyhlásenie nezávislého kandidáta pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 27 kB)

Podpisová listina nezávislého kandidáta pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 30 kB)

Splnomocnenie nezávislého kandidáta na doručenie kandidátnej listiny (DOCX, 33 kB)

Minimálny počet podpisov voličov podporujúcich kandidatúru nezávislého kandidáta pre voľby poslancov obecného (mestského, miestneho) zastupiteľstva a pre voľby starostu obce (primátora mesta, starostu mestskej časti) (PDF, 50 kB)

Vzor oznámenia o delegovaní do miestnej volebnej komisie (17.96 kB)

Vzory tlačív pre vedenie volebnej kampane

Správa o prostriedkoch vynaložených na volebnú kampaň , politickou stranou, , politickým hnutí pre voľby do orgánov územnej samospávyývy (15.63 kB)

Vzory pre späťvzatie kandidátnej listiny, vzdanie sa a odvolanie kandidatúry pre voľby do orgánov samosprávy obcí

Vzor späťvzatia kandidátnej listiny pre voľby do obecného zastupiteľstva (DOCX, 21 kB)

Vzor späťvzatia kandidátnej listiny pre voľby starostu obce (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa kandidáta politickej strany pre voľby do obecného zastupiteľstva (DOCX, 21 kB)

Vzor vzdania sa nezávislého kandidáta pre voľby do obecného zastupiteľstva (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa kandidáta politickej strany pre voľby starostu obce (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa nezávislého kandidáta pre voľby starostu obce (DOCX, 20 kB)

Vzor odvolania kandidáta pre voľby do obecného zastupiteľstva (DOCX, 21 kB)

Vzor odvolania kandidáta pre voľby starostu obce (DOCX, 20 kB)

Prítomnosť vo volebnej miestnosti a pozorovanie volieb

Informácie pre politické strany a hnutia.pdf (193.72 kB)

Nahlásenie volebných obvodov, okrsokv,volebnej miestnosti, počtu poslancov.pdf (72.75 kB)

Zverejnenie -doručenia oznámenia o delegovaní elena a náhradníka do miestnej voleknej komisie a okrskovej volebnej komisie.pdf (76.59 kB)

Zapisovateľ Miestnej volebnej komisie pre voľby do orgánov samosprávy obce v roku 2022.pdf (71.59 kB)

OZNÁMENIE o utvorení volebného obvodu a o určení počtu poslancov pre voľby do orgánov samosprávy obcí 29.októbra 2022

Informácia k voľbám do orgánov samosprávy obcí.pdf (75.77 kB)

Informácia o podmienkach práva voliť a práva byť volený.pdf (137.19 kB)

Rozhodnutie predsedu NR SR z 8.júna 2022 o vyhlásení volieb do orgánov samosprávy obcí a o vyhlásení volieb do orgánov samosprávnych krajov

180_2014 Z.z., Zákon o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení účinnom k 1.1.2021 _ Praktický sprievodca účtovníctvom pre obce, rozpočtové, príspevkové a neziskové organizá.html (686.3 kB)

Samospráva

Obleč si aj kožuch, ale kromple zasaď.

Jozef seje do záhradky.

Výlet 2023