Obec Dvorianky
ObecDvorianky

Voľby do orgánov samosprávy obcí 29.októbra 2022

Vzory kandidátnych listín pre voľby do orgánov samosprávy obcí

Kandidátna listina politickej strany pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 36 kB)

Vyhlásenie kandidáta politickej strany pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 35 kB)

Kandidátna listina politickej strany pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 34 kB)

Vyhlásenie kandidáta politickej strany pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 35 kB)

Oznámenie o určení splnomocnenca a náhradníka politickej strany (DOCX, 29 kB)

◊ ◊ ◊

Kandidátna listina nezávislého kandidáta pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 31 kB)

Vyhlásenie nezávislého kandidáta pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 31 kB)

Podpisová listina nezávislého kandidáta pre voľby do obecného - mestského - miestneho zastupiteľstva (DOCX, 31 kB)

Kandidátna listina nezávislého kandidáta pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 32 kB)

Vyhlásenie nezávislého kandidáta pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 27 kB)

Podpisová listina nezávislého kandidáta pre voľby starostu obce - primátora mesta - starostu mestskej časti (DOCX, 30 kB)

Splnomocnenie nezávislého kandidáta na doručenie kandidátnej listiny (DOCX, 33 kB)

Minimálny počet podpisov voličov podporujúcich kandidatúru nezávislého kandidáta pre voľby poslancov obecného (mestského, miestneho) zastupiteľstva a pre voľby starostu obce (primátora mesta, starostu mestskej časti) (PDF, 50 kB)

Vzor oznámenia o delegovaní do miestnej volebnej komisie (17.96 kB)

Vzory tlačív pre vedenie volebnej kampane

Správa o prostriedkoch vynaložených na volebnú kampaň , politickou stranou, , politickým hnutí pre voľby do orgánov územnej samospávyývy (15.63 kB)

Vzory pre späťvzatie kandidátnej listiny, vzdanie sa a odvolanie kandidatúry pre voľby do orgánov samosprávy obcí

Vzor späťvzatia kandidátnej listiny pre voľby do obecného zastupiteľstva (DOCX, 21 kB)

Vzor späťvzatia kandidátnej listiny pre voľby starostu obce (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa kandidáta politickej strany pre voľby do obecného zastupiteľstva (DOCX, 21 kB)

Vzor vzdania sa nezávislého kandidáta pre voľby do obecného zastupiteľstva (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa kandidáta politickej strany pre voľby starostu obce (DOCX, 20 kB)

Vzor vzdania sa nezávislého kandidáta pre voľby starostu obce (DOCX, 20 kB)

Vzor odvolania kandidáta pre voľby do obecného zastupiteľstva (DOCX, 21 kB)

Vzor odvolania kandidáta pre voľby starostu obce (DOCX, 20 kB)

Informácie

Prítomnosť vo volebnej miestnosti a pozorovanie volieb

Informácie pre politické strany a hnutia.pdf (193.72 kB)

Nahlásenie volebných obvodov, okrsokv,volebnej miestnosti, počtu poslancov.pdf (72.75 kB)

Zverejnenie -doručenia oznámenia o delegovaní elena a náhradníka do miestnej voleknej komisie a okrskovej volebnej komisie.pdf (76.59 kB)

Zapisovateľ Miestnej volebnej komisie pre voľby do orgánov samosprávy obce v roku 2022.pdf (71.59 kB)

OZNÁMENIE o utvorení volebného obvodu a o určení počtu poslancov pre voľby do orgánov samosprávy obcí 29.októbra 2022

Informácia k voľbám do orgánov samosprávy obcí.pdf (75.77 kB)

Informácia o podmienkach práva voliť a práva byť volený.pdf (137.19 kB)

Rozhodnutie predsedu NR SR z 8.júna 2022 o vyhlásení volieb do orgánov samosprávy obcí a o vyhlásení volieb do orgánov samosprávnych krajov

180_2014 Z.z., Zákon o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení účinnom k 1.1.2021 _ Praktický sprievodca účtovníctvom pre obce, rozpočtové, príspevkové a neziskové organizá.html (686.3 kB)

Samospráva

Pranostika na akt. mesiac

Aký je august spočiatku, taký bude /je/ až do konca.

Po Ut St Št Pia So Ne

Dôležité telefónne čísla