Merač rýchlosti v obci Dvorianky

Merač rýchlosti v obci Dvorianky 2

Merač rýchlosti

MERAČ RÝCHLOSTI V OBCI DVORIANKY

Obec Dvorianky podala žiadosť o poskytnutie finančných prostriedkov a zapojila sa do projektu s názvom   "Merač rýchlosti v obci Dvorianky", ktorý podporila Nadácie Allianz.

Žiadosť bola Nadáciou Allianz akceptovaná a finančne podporená. Na spolufinancovaní projektu sa podieľa aj obec Dvorianky. Montáž a servis vykonala firma Bellimpex, s.r.o. Štúrovo.

Obstaraním a osadením merača rýchlosti očakávame zvýšenie bezpečnosti všetkých účastníkov cestnej premávky, zabezpečí sa kontrola rýchlosti a zároveň poslúži ako optická psychologická brzda pre vodičov a prispeje k tomu, aby každý účastník cestnej premávky dorazil v zdraví do svojho cieľa.

Zámerom Nadácie Allianz je aktívne podporovať bezpečnosť cestnej premávky pre všetkých jej účastníkov, prispievať k znižovaniu nehodovosti, k predchádzaniu vzniku škôd na zdraví a majetku prostredníctvom dopravnej výchovy, osvety a prevencie,  podporovať výskum v oblasti dopravnej nehodovosti, pomáhať pri vytváraní dopravných predpisov zameraných na zvýšenie bezpečnosti na našich cestách a podporovať ich uplatňovanie, podporovať vzdelávanie a výchovu v oblasti cestnej premávky pre všetky vekové kategórie, iniciovať a podporovať informačné kampane na zlepšovanie dopravného správania všetkých účastníkov cestnej premávky a spolupracovať s ostatnými organizáciami a združeniami pri maximalizácii pozitívnych vplyvov na bezpečnosť cestnej premávky.

Dátum vloženia: 29. 6. 2022 12:15
Dátum poslednej aktualizácie: 29. 6. 2022 14:04

Udalosti v obci

Mokrý apríl, suchý jún.

Sv. Tiburcí (Tiburcius) má byť už zelený.

MDD 2023